Saç Rengi Açıcı Jel Loreal Casting Sunkiss

Saç Rengi Açıcı Jel Loreal Casting Sunkiss

Evde saç bakımı sırasında saç rengi açmak için birçok kişi araştırma yapıyor. Araştırma yapanlarda biri de tabi ki bendim. Özellikle bahar-yaz aylarında renk açıcı için yoğun bir araştırmaya koyuluyoruz. Almayı düşündüğümüz renk açıcı saç bakım ürünleri ‘ acaba işe yarar mı? ‘ sorusu kafamızı meşgul eder. Almayı düşündüğümüz ürünü başkaları kullanmış mı? Bu üründen memnun kalmışlar mı? Bu sorular her zaman aklımızın bir köşesinde yer alır.

Jelin kutusunun görünümü bu şekildedir.

Jelin kutusunun görünümü bu şekildedir.

Bu yazıda ‘ renk açıcı jel olan L’oreal Casting Sunkiss Jelly ‘ deneyimimi sizlerle paylaşacağım. Doğal olmayan bir yola neden başvurdun? Diye soruyor olabilirsiniz. Doğal yollarla saç rengimi açmak için birçok yöntem kullandım. Uzun bir süre işe yaradığını söyleyebilirim. Fakat faydasını görmek için belli bir süre devam etmek gerekiyor. Şuanda doğal yollarla uğraşmak istemediğimden birkaç kere kullanınca saç rengini açan jeli kullanmak daha kolayıma geldi diyebilirim.

L’oreal Casting Sunkiss renk açıcı saç jelini saç açıcı spreyler ile karıştırmayınız. Renk açıcı jel bize aşamalı olarak saç rengini açmayı sunuyor. Yani birkaç sefer kullandıktan sonra gözle görülür bir etki yapıyor. Saçlar doğal rengindeyse işe yaradığını söyleyebilirim.

Loreal Casting Sunkiss

Casting Sunkiss renk açıcı jel içerisinde hidrojen peroksit barındırıyor. Bundan dolayı saçlarda kullanmadan önce teninize biraz sürüp alerjiniz olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Kutusunun arka kısmında nasıl uygulanması gerektiği zaten yazıyor. Sunkiss Jelly’yi uygularken saçın kuru veya nemli olması bir önem arz etmiyor. Fakat uygularken elinize mutlaka eldiven geçiriniz.

Kutusunun bu kısmında nasıl uygulanacağı hakkında bilgilendirme bulunuyor.

Kutusunun bu kısmında nasıl uygulanacağı hakkında bilgilendirme bulunuyor.

Ben ilk başta tüm saçıma uygulamadım. Röfle görünümü kazanması için önce saç uçlarına uygulamayı tercih ettim. Daha sonra kulak hizasından başlayarak saç jelini saçlarıma sürdüm. Her tarafa düzgünce yayılması için tarakla taradım. Bu adımları gerçekleştirdikten sonra kurutmak için Güneş’e çıkıyoruz veya saç kurutma makinesi ile kurutuyoruz. Kuruduktan sonra saçımın renginde açılma kendini hemen belli etti diyebilirim.

Jelin kendi görünümüdür.

Jelin kendi görünümüdür.

Benim kısa sürede ton farkı yakalamamın sebebi saçlarımın sarıya yakın olmasıdır. Tabi daha önce doğal yolları da kullandığımdan dolayı kısa sürede fark etti. Eğer sizin saçlarınız kahverengi ve tonlarıysa Casting Sunkiss jelinin şişesi bittikten sonra bir sonuç elde edeceksinizdir.

Bu fotoğrafta saç rengi açıcı jeli kullanmadan önceki hali ve sonraki halleri yer almaktadır.

Bu fotoğrafta saç rengi açıcı jeli kullanmadan önceki hali ve sonraki halleri yer almaktadır.

Casting Sunkiss renk açıcının içerisindeki kamelya yağı ve bakım özleri sayesinde güzel kokusu olduğunu, saçları yumuşattığını ve parlak gösterdiğini söyleyebilirim. Eğer saçlarınızın güneşten doğal olarak açılmış gibi görünmesini istiyorsanız mutlaka saç uçlarına uygulayınız.

L’oreal Casting Sunkiss renk açıcının fiyatı 14,99 TL’dir. Diğer renk açıcılara göre fiyatının uygun olduğunu söyleyebilirim. Watsons ve Gratis mağazalarında bulabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir